S

EFT, 2001 yılından günümüze, farklı tip ve özelliklerde başarılı gemi tasarımları ile ulusal pazarda önemli bir yer kazanmış; ilerleyen yıllarda da yüksek nitelikli askeri gemi platformları ve inovatif yönü güçlü özel amaçlı gemilerin tasarımlarını üstlenerek lider firma pozisyonunu pekiştirmiştir.

 

   SEFT’in tasarım referansları; ticari yük gemilerinden balıkçı tekneleri ve çalışma botlarına, yolcu ve gezinti teknelerinden yatlara dek uzanan bir “özel projeler” portföyüdür. Müşteri isteklerine özgü ve beklentileri aşarak karşılayan özgün tasarımlar oluşturmak çalışma felsefemizin ilk temel ayağıdır.

 

   İkinci temel ayak, mümkün olan en yüksek detayda ve üretimi kolaylaştıracak ayrıntılara sahip tasarımlar üretmektir. SEFT’in detay ve üretim tasarımdaki gücü, özellikle son yollarda rekabetçiliğini arttıran bir dinamik olmuştur.

 

   Çalışma felsefemizin üçüncü temel ayağını da uzun süreli müşteri ilişkileri oluşturmaktır. Bu felsefeye uygun olarak geliştirilmiş “akıllı iş ortaklıkları” ile desteklenen kapsamlı tecrübe ve imkân/kabiliyetlerimiz; bizim müşterilerimize daha iyi hizmet vermemize olanak sağlamıştır.

 

   SEFT, üç temel ayaklı bu çalışma felsefesi ile gerçekleştirdiği tasarımlar sayesinde, Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde faaliyet gösteren ilk gemi tasarımı firması olmuştur. Firmamız halen Türkiye’nin en büyük ve önemli Teknoparkı olan ‘Teknopark İstanbul’da faaliyetlerini devam ettirmektedir.